korzystaj z EBSCOhost gdziekolwiek jesteś!

01.06.2023

Zachęcamy do wypróbowania aplikacji mobilnej EBSCO, która zapewnia dostęp do platformy EBSCOhost na urządzeniach mobilnych, m.in. na smartfonach. Aplikacja jest bezpłatna, wydana w dwóch wersjach systemowych – Android oraz iOS (instrukcja aktywacji). Przejrzysty, intuicyjny interfejs umożliwia sprawne i łatwe korzystanie z zasobów elektronicznych EBSCO w dowolnym miejscu oraz czasie. Aplikacja prezentuje ostatnie wyszukiwania i ostatnio przeglądane artykuły, a dzięki funkcji „Odkryj ostatnie tematy” użytkownicy mogą znajdować nowe treści w swoich obszarach zainteresowań, które są generowane na podstawie wcześniej przeglądanych publikacji. Wyszukane wyniki można czytać, odsłuchać, zapisać.

Podczas wyszukiwania publikacji w aplikacji można:

• ograniczyć wyniki wyszukiwania tylko do recenzowanych naukowo lub pełnotekstowego dostępu
  • zawęzić wyniki do konkretnej daty lub zakresu dat
  • dodać publikację do ulubionych (opcja wymaga posiadania konta MojeEBSCOhost), co ułatwi ponowne jej odnalezienie w przyszłości.

Materiały instruktażowe:
> przewodnik użytkownika

> krótki tutorial (j. angielski).